Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Monday, January 8, 2018
<
January 2018
>
S
M
T
W
T
F
S
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
2017 Youth Session 2 Futsal-Boys Futsal-2018-02-01 Boys '08 Futsal
AFC Apex White 08
9 - 3
Surf 08 GB
Complete
Field/Court D
2017 Youth Session 2 Futsal-Boys Futsal-2018-02-01 Boys '08 Futsal
USA GG 08B White
2 - 3
Cottonwood FC B08 Red JM
Complete
Field/Court D
2017 Youth Session 2 Futsal-Boys Futsal-2018-02-01 Boys '05 Silver Futsal
Titans FC
3 - 0
La Roca 05 EJ
Complete
Futsal North
2017 Youth Session 2 Futsal-Boys Futsal-2018-02-01 Boys '08 Futsal
USA Select 08B - GT
3 - 11
USA GG 08B Red
Complete
Field/Court D
2017-06-11-Monday Coed Friendly
Wolf Squad
6 - 5
Cotopaxi Llamas
Complete
Indoor West
2017 Youth Session 2 Futsal-Boys Futsal-2018-02-01 Boys '05 Silver Futsal
Ajax Joga FC B06 A1-A
0 - 6
Blue Knights 05 CR Team 2
Complete
Futsal North
2017-06-11-Monday Coed Intermediate B
The Cereal Killers
7 - 8
BGZ brands
Complete
Indoor East
2017 Youth Session 2 Futsal-Boys Futsal-2018-02-01 Boys '08 Futsal
Utah Surf DF 08
8 - 6
USA Premier 09B MA
Complete
Field/Court D
2017-06-11-Monday Men's Intermediate
Relentless
10 - 6
Urine Trouble
Complete
Indoor West
2017 Youth Session 2 Futsal-Boys Futsal-2018-02-01 Boys '05 Silver Futsal
LFC 05B SS White
2 - 8
Blue knights 05 CR 1
Complete
Futsal North
2017-06-11-Monday Coed Intermediate B
Bomb Diggity
4 - 7
Passing Wind
Complete
Indoor East
Boys Futsal-2018-02-01 Boys '09, '10 Futsal
La Roca S FB
10 - 1
USA ELITE 09 - PD
Complete
Field/Court D
2017-06-11-Monday Coed Friendly
Tune Squad
4 - 4
Marcus FC
Complete
Indoor West
2017 Youth Session 2 Futsal-Boys Futsal-2018-02-01 Boys '05 Silver Futsal
TC United
2 - 9
Niko Federico
Complete
Futsal North
2017-06-11-Monday Coed Intermediate B
Saint Hatrick's Day
6 - 4
CHG Coed
Complete
Indoor East
2017-06-11-Monday Coed Competetive
Port Dawgs
8 - 2
Relegated FC- Brittany
Complete
Indoor West
2017-06-11-Monday Men's Intermediate
Parceros FC
3 - 0
Os Quebrada 157
Complete
Indoor East
2017-06-11-Monday Coed Competetive
Monarchs
6 - 4
Own Goal
Complete
Indoor West
2017-06-11-Monday Men's Competitive
Liverpool
6 - 9
Biohazard
Complete
Indoor East
2017-06-11-Monday Men's Competitive
FC Goblin Court Jesterz
4 - 5
Ibuprofen FC
Complete
Indoor West
2017-06-11-Monday Men's Competitive
ZFC Copper Hills
6 - 7
Fort Knox
Complete
Indoor East
2017-06-11-Monday Men's Competitive
Willowcreek FC
7 - 4
Cosmos
Complete
Indoor West
2017-06-11-Monday Coed Friendly
Nerd Herders
2 - 8
Team Icy Hot
Complete
Indoor East
2017-06-11-Monday Coed Competetive
Runicorns
5 - 4
Phat Barrelzzz
Complete
Indoor West
2017-06-11-Monday Men's Intermediate
HUEVOS RANCHEROS FC
10 - 6
Toss Pots
Complete
Indoor East
Calendar
<
January 2018
>
S
M
T
W
T
F
S
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Events on Monday, January 8, 2018
8:00 AM
9:30 AM
APA Gym Rental - APA Academy Bryan Durst
Futsal North
8:00 AM
9:30 AM
APA Gym Rental - APA Academy Bryan Durst
Futsal South
8:00 AM
9:30 AM
APA Gym Rental - APA Academy Bryan Durst
Indoor Field East
8:00 AM
9:30 AM
APA Gym Rental - APA Academy Bryan Durst
Indoor Field West
12:00 PM
1:00 PM
Ultimate Frisbee - Nate Jensen
Indoor Field East
3:30 PM
4:30 PM
Cutback Elite - Cutback Elite Jamal Willis
Indoor Field West
3:45 PM
5:45 PM
TRUE Lacrosse - Mason Poage
Indoor Field East
4:00 PM
5:00 PM
OM 02's practice - Julie Munger
Field/Court C
4:30 PM
5:30 PM
Rental - USA Elite 02G-JL - Ryan Park
Futsal North
4:30 PM
5:30 PM
Soccer Academy Ages 3-6
Indoor Field West
5:00 PM
6:00 PM
OM 06's Training - Michelle Sauk
Field/Court C
7:00 PM
8:00 PM
Futsal Academy
Field/Court C
8:00 PM
9:00 PM
Alianza Youth Team Training - chelsey pugh
Field/Court C
9:00 PM
10:00 PM
Volleyball Rental - Kyle Johnson
Volleyball vi