Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Friday, December 4, 2020
<
December 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Girls JV-Varsity Indoor
Utah Arsenal
2 - 6
USA Premier O5G - KL
Complete
Indoor West
Boys JV Varsity Futsal
UAFC BN 03B 2
11 - 3
Ajax 02 Boys
Complete
Futsal North
Boys JV Varsity Futsal
USA Elite 05B Red
1 - 6
Impact PW
Complete
Futsal South
Girls JV-Varsity Indoor
Blue Knights 05 MV Blue
8 - 2
Avalanche 04 White SL Team 1
Complete
Indoor West
Boys 2006 Futsal
Avalanche 06 Boys Blue SL
2 - 4
Avalanche Boys 06 White SL
Complete
Futsal North
Boys JV Varsity Futsal
UAFC BN 03B
7 - 2
Utah Surf Blue
Complete
Futsal South
Boys 2010 Indoor
Sparta B10 TC
9 - 3
UAFC JA 10'
Complete
Indoor West
Girls 2008-2009 Futsal
Avalanche 08 White SL
3 - 9
Avalanche 08 White MC
Complete
Futsal North
Boys JV Varsity Futsal
Chumps FC
9 - 4
UAFC CM 04B
Complete
Futsal South
Girls 2011-2012 Indoor
Sparta G11 MHart
11 - 1
La Roca South Yin - GN
Complete
Indoor East
Boys 2006 Indoor
La Roca CB 2006 Red A
1 - 7
Avalanche Boys ‘06 Black
Complete
Indoor West
Boys JV Varsity Futsal
USA Elite 05B Blue
1 - 18
Utah Surf White
Complete
Futsal North
Boys 2010 Indoor
Avalanche 2010 Boys Black SL
5 - 2
USA Elite 10B - TS
Complete
Indoor East
Boys 2010 Indoor
Copper Mountain Fury
3 - 7
Utah Glory Boys 2010
Complete
Indoor West
Boys JV Varsity Futsal
Sparta 04
1 - 3
CFC B04 Red CS
Complete
Futsal North
Girls JV-Varsity Indoor
Avalanche 04 White SL Team 2
2 - 10
Blue Knights 04 (UL)
Complete
Indoor East
Girls JV-Varsity Indoor
Blue Knights 05 MV Blue
6 - 3
Blue Knights 05 MV White
Complete
Indoor West
Calendar
<
December 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events on Friday, December 4, 2020
11:00 AM
12:00 PM
3 Dudes Basketball - Lee Nguyen
Field/Court C
12:00 PM
1:00 PM
Ultimate Frisbee Guys - Nate Jensen
Indoor Field West
3:00 PM
4:00 PM
Gabe Private -soccer field rental - Gabe Smart
Indoor Field East
4:00 PM
5:00 PM
Speed & Agility
Indoor Field East
5:00 PM
6:00 PM
Friday Grind
Indoor Field East
6:30 PM
11:00 PM
Sober League - Brecken Huntsman - Brecken Huntsman Sober Leagues
Volleyball iv
6:30 PM
11:00 PM
Sober League - Brecken Huntsman - Brecken Huntsman Sober Leagues
Volleyball v
6:30 PM
11:00 PM
Sober League - Brecken Huntsman - Brecken Huntsman Sober Leagues
Volleyball vi
8:00 PM
9:30 PM
volleyball court rental - Scharese Payne - Tom Payne - Tom Payne
Field/Court A
8:15 PM
9:15 PM
Soccer Open Play Session 1
Indoor Field East
8:15 PM
9:15 PM
Jamal Willis - Cutback Elite Jamal Willis
Indoor Field West
9:15 PM
10:15 PM
Soccer Open Play Session 2
Indoor Field East
9:15 PM
10:15 PM
Soccer Open Play Session 2
Indoor Field West