Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Monday, February 4, 2019
<
February 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
2018-02-01 Boys JV and Varsity Futsal
USA Elite DN 03
2 - 11
Utah Surf 02
Complete
Futsal South
2018-02-01 Boys JV and Varsity Futsal
AFC Apex 03 Black
3 - 6
Celtic 01
Complete
Futsal South
2018-02-01 Boys JV and Varsity Futsal
Blue Knights 03 JA
6 - 6
Utah Surf 04 ABC Blue
Complete
Futsal South
2019-01-01-Monday Men's Intermediate
Biohazard
3 - 10
Prally
Complete
Indoor East
2018-02-01 Boys JV and Varsity Futsal
Sparta 03 CK
4 - 2
Utah Surf 04 ABC White
Complete
Futsal South
2019-01-01-Monday Men's Intermediate
FC Canopy
7 - 9
Willowcreek FC
Complete
Indoor West
2019-01-01-Monday Coed Intermediate B
Grass Kickers
2 - 7
Gucci Gang
Complete
Indoor East
2018-02-01 Boys JV and Varsity Futsal
Utah Surf AC
5 - 8
Utah Surf AC-Blue
Complete
Futsal South
2019-01-01-Monday Men's Intermediate
Dudestro
6 - 6
Fort Knox
Complete
Indoor West
2019-01-01-Monday Coed Intermediate A
Beavers
10 - 4
87 Intramural Champs
Complete
Indoor East
2018-02-01 Boys JV and Varsity Futsal
Send It
6 - 2
Blue Knights 02 NV
Complete
Futsal South
2019-01-01-Monday Coed Intermediate A
Gnarly Narwals
3 - 1
Midvale FC
Complete
Indoor West
2019-01-01-Monday Coed Intermediate B
Orange Crush
6 - 3
CHG Coed
Complete
Indoor East
2019-01-01-Monday Men's Intermediate
Bang Gang
11 - 2
Toss Pots
Complete
Indoor West
2019-01-01-Monday Coed Intermediate B
The Big ChetA
8 - 4
Tschuetteler
Complete
Indoor East
2019-01-01-Monday Coed Friendly
Floppers FC
1 - 7
The Breakfast Club
Complete
Indoor West
2019-01-01-Monday Coed Friendly
Encouragers
6 - 2
The Fighting Mikeys
Complete
Indoor East
2019-01-01-Monday Coed Friendly
Cool Hwhip
13 - 3
Nerd Herders
Complete
Indoor West
2019-01-01-Monday Coed Friendly
Purple People Eaters
5 - 8
Not Messi
Complete
Indoor East
2019-01-01-Monday Coed Friendly
Out of Shape Monsters
2 - 7
Fading Glory
Complete
Indoor West
Calendar
<
February 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events on Monday, February 4, 2019
12:00 PM
1:00 PM
Ultimate Frisbee Guys - Nate Jensen
Indoor Field East
12:30 PM
2:00 PM
Kelly & Friends - Kelly Moller
Indoor Field West
3:00 PM
5:00 PM
Club GSL - Melissa Glasker Club GSL
Volleyball iii
3:30 PM
5:00 PM
OM '02's Practice - Michelle Benson
Field/Court A
3:30 PM
4:30 PM
Cutback Elite-Speed And Agility - Cutback Elite Jamal Willis
Indoor Field East
4:00 PM
5:45 PM
TRUE Lacrosse - Mason Poage
Indoor Field West
4:30 PM
5:30 PM
Soccer Academy - Session 1
Indoor Field East
5:00 PM
6:00 PM
OM '06's Team Practice - Michelle Sauk
Field/Court A
5:00 PM
8:00 PM
NWBA Practice - Natalie Williams
Field/Court B
6:00 PM
7:00 PM
Sparta 04 - Laura Raven
Field/Court A
7:00 PM
8:00 PM
USA SELECT 05G-AR - Chantel Owens
Field/Court A
8:00 PM
9:00 PM
Sparta 01 - Laura Raven
Field/Court A
8:00 PM
10:00 PM
Club GSL - Melissa Glasker Club GSL
Volleyball iii
8:00 PM
10:00 PM
Bingham Boys VB Practice - Jill Davis
Volleyball iv
8:00 PM
10:00 PM
Bingham Boys VB Practice - Jill Davis
Volleyball v
8:00 PM
10:00 PM
Bingham Boys VB Practice - Jill Davis
Volleyball vi
9:00 PM
10:00 PM
Volleyball Rental - Kyle Johnson
Volleyball i