Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, March 13, 2021
<
March 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
2006 Boys Indoor Gold
USA 07 Red
(Forfeit) 0 - 3
Copper Mountain Axis
Complete
Indoor East
2006 Boys Indoor Gold
Avalanche 06 Boys White - MC
5 - 6
USA Premier 06 BS Red
Complete
Indoor East
2006 Boys Indoor Silver
Copper Mountain RL white
5 - 7
Copper Mountain RL blue
Complete
Indoor East
2009 Boys Indoor Silver
Avalanche Boys 09 White SL
10 - 0
UAFC MS '09B
Complete
Indoor West
2013 Boys Indoor
Ball Hogs
3 - 0
Blast Dragons
Complete
Indoor East
2009 Boys Indoor Gold
Sparta B11 Premier BR
(Forfeit) 0 - 3
Surf 09 FS
Complete
Indoor West
2013 Boys Indoor
Avalanche Boys 13 SL (Black)
3 - 5
Avalanche Boys 13 SL (White)
Complete
Indoor East
2009 Boys Indoor Gold
Copper Mountain SM
0 - 11
Impact CM 2009
Complete
Indoor West
2010 Boys Indoor
Copper Mountain Fury
3 - 6
Murray SC Black 10
Complete
Indoor East
2011 Boys Indoor
CopperMountain SB Boys
3 - 13
Ajax 2011 Boys
Complete
Indoor West
2010 Boys Indoor
Elite FC B10 Black
1 - 11
Utah Surf 11RM
Complete
Indoor East
2011 Boys Indoor
Copper Mountain SB 2011 - Thunder
22 - 1
Murray Soccer Club B2011 MC
Complete
Indoor West
2010 Boys Indoor
Salt Lake City FC 10B
2 - 4
Sparta B10 TC
Complete
Indoor East
2010 Boys Indoor
Copper Mountain - SF
1 - 14
Copper Mountain BB
Complete
Indoor West
2011 Boys Indoor
JA
0 - 5
Sparta B11 TC
Complete
Indoor East
2011 Boys Indoor
Salt Lake City FC 11-b MD
10 - 4
USA Metro AJS '11
Complete
Indoor West
2010 Boys Indoor
Comba FC 10B Blue
1 - 8
Comba FC 2010 Yellow
Complete
Indoor East
2011 Boys Indoor
Spurs
7 - 3
Utah Glory Black 11B
Complete
Indoor West
2009 Boys Indoor Silver
United 09 KE
12 - 0
TC United B09
Complete
Indoor East
2008 Boys Indoor Silver
2008 Impact AN
5 - 4
USA 08 Boys-TT
Complete
Indoor West
2009 Boys Indoor Silver
USA Premier SC 2010
11 - 3
Surf Boys DB09
Complete
Indoor East
2008 Boys Indoor Silver
CMSC 08 JG
3 - 3
Cottonwood FC 08 Red JM
Complete
Indoor West
2007 Boys Indoor Gold
Sparta 07 KT
6 - 0
7-Elite 07
Complete
Indoor East
2008 Boys Indoor Silver
Avalanche Boys 08 Black UC
3 - 3
Utah Glory B08 White CR
Complete
Indoor West
2007 Boys Indoor Gold
Sparta B08 MD/DKJ Team 2
3 - 5
HVU 07 Black
Complete
Indoor East
2008 Boys Indoor Silver
08 Sparta MH
8 - 5
Steel Titans FC 08'
Complete
Indoor West
2007 Boys Indoor Gold
Surf 07 BJW Tide
4 - 1
Player 1
Complete
Indoor East
2008 Boys Indoor Silver
Copper Mountain 08 GM
1 - 2
USA ELITE MM
Complete
Indoor West
2007 Boys Indoor Gold
Surf 07 BJW Rip
5 - 6
Sparta B08 MD/DKJ Team 1
Complete
Indoor East
2006 Boys Indoor Gold
USA Premier 06 BS Blue
2 - 6
Sunshine FC
Complete
Indoor West
2006 Boys Indoor Gold
STRIKERZ
4 - 1
Bench Warmers
Complete
Indoor East
Varsity Girls Indoor
Blue Knights 04 (UL)
8 - 0
Northern Peaks DD 03
Complete
Indoor West
Varsity Girls Indoor
Avalanche Girls 05 Black UC
3 - 4
Utah Avalanche Black SL GS
Complete
Indoor East
Calendar
<
March 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Events on Saturday, March 13, 2021
7:00 AM
12:00 AM
Epic Gym Meet - Epic Gymnastics LLC Dave Grotepas
Field/Court A
7:00 AM
12:00 AM
Epic Gym Meet - Epic Gymnastics LLC Dave Grotepas
Field/Court B
7:00 AM
12:00 AM
Epic Gym Meet - Epic Gymnastics LLC Dave Grotepas
Field/Court C
7:00 AM
12:00 AM
Epic Gym Meet - Epic Gymnastics LLC Dave Grotepas
Field/Court D
7:00 AM
12:00 AM
Epic Gym Meet - Epic Gymnastics LLC Dave Grotepas
Fitness Room
7:00 AM
12:00 AM
Epic Gym Meet - Epic Gymnastics LLC Dave Grotepas
Futsal North
7:00 AM
12:00 AM
Epic Gym Meet - Epic Gymnastics LLC Dave Grotepas
Futsal South
7:00 AM
9:00 AM
Adam's Futsal Group - Adam Osthed
Indoor Field West
7:00 AM
9:00 AM
Adam's Futsal Group - Adam Osthed
Volleyball vi
9:00 AM
11:00 AM
Utah Falconz - Practice - Samantha Smith Falconz
Indoor Field West
9:15 AM
11:15 AM
Pick 6 - Brooke Tuft
Indoor Field East
10:15 PM
11:30 PM
Landon Shelby - Landon Shelby
Indoor Field West