Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, March 4, 2018
<
March 2018
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Youth (WINTER 2) SD1 Sat/Sun 2006 Boys SILVER
Toluca
2 - 10
SDFC Premier 2006
Complete
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 2) SD1 Sat/Sun 2007 Boys SILVER
A3 Everton
5 - 3
ASA Sting Blue
Complete
Harmans Premier Field #5
Youth (WINTER 2) SD1 Sat/Sun 2005 Boys BRONZE
SAC Select Gladiators
1 - 3
ASA Galaxy
Complete
Jessup Premier Field #1
Youth (WINTER 2) SD1 Sat/Sun 2005 Boys GOLD
SAC Premier Blue '05
8 - 0
CSA Venom Select
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 2) SD1 Sat/Sun 2005 Boys SILVER
Laurel United
5 - 2
ASA Rampage
Complete
Jessup Premier Field #1
Youth (WINTER 2) SD1 Sat/Sun 2005 Boys SILVER
SAC Spartans
0 - 7
SAC Bayern White
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 2) SD1 Sat/Sun 2005 Girls GOLD
Takoma Tornado
3 - 4
FSC Dynamite White
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 2) SD1 Sat/Sun 2005 Girls SILVER
Tiley Girls Select
2 - 2
Pumas
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 2) SD1 Sat/Sun 2005 Girls GOLD
Misfits
2 - 4
World Cup United 05
Complete
Jessup Premier Field #1
Youth (WINTER 2) SD1 Sat/Sun 2005 Boys GOLD
Brasil FC
8 - 0
SEVP Premier
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 2) SD1 Sat/Sun 2007 Boys SILVER
Baltimore Bays Revolution
4 - 5
SDFC Premier '07
Complete
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 2) SD1 Sat/Sun 2006 Girls GOLD
2006 MD United FC Red
4 - 1
LTSC Thunder
Complete
Jessup Premier Field #1
Youth (WINTER 2) SD1 Sat/Sun 2006 Boys GOLD
SAC United Blue
3 - 7
United Rangers
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div Eagles
Just for Kix
12 - 9
Savage Spirit
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 3rd div
Jigglypuffs
1 - 5
Cowabunga
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 3rd div
Window Lickers
3 - 5
The DP
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 2nd div
We Like To Drink
9 - 10
Blue Wings
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div Eagles
Smashers
2 - 11
Canines
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div United
Jokers
4 - 4
Net Six and Chill
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div United
About to Get Messi
0 - 4
SWIC
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div Eagles
The Crap Shoots
1 - 13
Divide By Zero
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 2nd div
Pumas
4 - 9
Magnolia and Chill
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 3rd div
Hanging With Chester and Aaron
5 - 6
Nakama
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 2nd div
Over
3 - (Forfeit) 0
Unstoppable FC
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 2nd div
Blue Steele
7 - 7
LA United
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 3rd div
Riverdale Lions
5 - 1
Trivits
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div United
R2D4
4 - 10
Relegated Again
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div Eagles
Titans
8 - 3
Strictly Platonic
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div United
Java Jaguars
(Forfeit) 0 - 3
Aerials
Complete
Jessup Premier Field #2
Calendar
<
March 2018
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Events on Sunday, March 4, 2018
7:30 AM
5:00 PM
SDII (WINTER 2) Youth SAT/SUN League (7 GAMES) (Feb 10/11 - Mar 24/25)
SD2 Harmans Premier Field 4
7:30 AM
5:00 PM
SDII (WINTER 2) Youth SAT/SUN League (7 GAMES) (Feb 10/11 - Mar 24/25)
SD2 Harmans Premier Field 5
10:00 AM
3:00 PM
SDFC Winter 2: Sunday Clinics (Ages 3-11) (10am-3pm) (1/21 - 3/11)
SD1 Jessup 5v5 Field 3
3:00 PM
8:00 PM
SDI Sun Coed 3rd div
SD1 Jessup Premier Field 2
5:00 PM
9:00 PM
SDI Sun Coed 2nd div
SD1 Jessup Premier Field 1
5:00 PM
11:00 PM
SDII Sun Coed 3rd Silver
SD2 Harmans Premier Field 4
6:00 PM
8:00 PM
SDII Sun Coed 4th Eagles
SD2 Harmans Premier Field 5
8:00 PM
12:00 AM
SDI Sun Coed 4th United
SD1 Jessup Premier Field 2
8:00 PM
11:00 PM
SDII Sun Coed 4th United
SD2 Harmans Premier Field 5
9:00 PM
12:00 AM
SDI Sun Coed 4th Eagles
SD1 Jessup Premier Field 1