Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, April 9, 2017
<
April 2017
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Sun Coed 4th div EAGLES
Strictly Platonic
7 - 2
Warriors
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div UNITED
Relegated Again
1 - 6
SWIC
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 3rd div
The DP
8 - 1
Family Ties
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 2nd div
Victoria FC
8 - 6
Trivits
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div UNITED
Galaxy
13 - 4
Bayern Eunichs
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div UNITED
Savage Spirit
13 - 3
Triple B
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 2) SD1 Sat/Sun U11 Boys GOLD
Severna Park Avalanche
P
A3 United
Postponed
Harmans Premier Field #4
Sun Coed 4th div UNITED
Wallbangers
1 - 5
Kentucky FC
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div EAGLES
Java Jaguars
3 - 3
Smashers
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 2nd div
Nerherders
7 - 4
Jigglypuffs
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 3rd div
Window Lickers
3 - 7
Nakama
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div EAGLES
Divide By Zero
8 - 6
Shekkis
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 2nd div
Blue Wings
1 - 5
Over
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div UNITED
R2D4
10 - 2
Aerials
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div EAGLES
Canines
4 - 3
Oh Jax!
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 2nd div
Jogo Bonito
7 - 4
Unstoppable FC
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 3rd div
Pink Panthers
5 - 5
Cowabunga
Complete
Jessup Premier Field #2
Calendar
<
April 2017
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Events on Sunday, April 9, 2017
10:00 AM
3:00 PM
SDFC SPRING Sunday Clinics (Ages 3-11) (10am-3pm) (3/19-5/14)
SD1 Jessup 5v5 Field 3
3:00 PM
9:00 PM
SDI Sun Coed 3rd div
SD1 Jessup Premier Field 2
5:00 PM
8:00 PM
SDI Sun Coed 2nd div
SD1 Jessup Premier Field 1
5:00 PM
8:00 PM
SDII Sun Coed 3rd Gold
SD2 Harmans Premier Field 4
5:00 PM
8:00 PM
SDII Sun Coed 4th Eagles
SD2 Harmans Premier Field 5
8:00 PM
12:00 AM
SDI Sun Coed 4th Eagles
SD1 Jessup Premier Field 1
8:00 PM
11:00 PM
SDII Sun Coed 3rd Silver
SD2 Harmans Premier Field 4
8:00 PM
11:00 PM
SDII Sun Coed 4th United
SD2 Harmans Premier Field 5
9:00 PM
12:00 AM
SDI Sun Coed 4th United
SD1 Jessup Premier Field 2