Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, January 3, 2016
<
January 2016
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Youth (WINTER 1) SD2 Sat/Sun U10 Girls
SP Hurricanes
2 - 5
Pipeline Black
Complete
Harmans Premier Field #5
Youth (WINTER 1) SD2 Sat/Sun U08 Boys
Galaxy
0 - 8
Dreamers Napoly
Complete
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 1) SD2 Sat/Sun U08 Boys
SDA Gold
4 - 5
Arsenal SC
Complete
Harmans Premier Field #5
Youth (WINTER 1) SD2 Sat/Sun U8/U9 Girls SILVER
FSC Extreme Blue
0 - 4
FSC Extreme
Complete
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 1) SD2 Sat/Sun U10 Girls
CMOQ Soccer Club
2 - 4
FSC Xplosions
Complete
Harmans Premier Field #5
Youth (WINTER 1) SD2 Sat/Sun U13/14 Girls
PSC Fireballs U13
2 - 2
Balt. Celtic Christos U12
Complete
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 1) SD2 Sat/Sun U09 Girls GOLD
The Blue Jays
0 - 8
Baltimore Bays
Complete
Harmans Premier Field #5
Youth (WINTER 1) SD2 Sat/Sun U11 Girls
Dynamite
4 - 5
Catonsville - Aiosa
Complete
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 1) SD2 Sat/Sun U11 Girls
Siren Warriors
0 - 3
Arsenal SC
Complete
Harmans Premier Field #5
Youth (WINTER 1) SD2 Sat/Sun U11 Girls
Catonsville Cobras
1 - 3
Pipeline Girls Red
Complete
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 1) SD2 Sat/Sun U08 Boys
Fusion
1 - 5
PSC United
Complete
Harmans Premier Field #5
Youth (Winter 1) SD2 Sat/Sun U12 Girls
BAYS Crabs United
2 - 6
Sac Tsunamis
Complete
Harmans Premier Field #4
Sun Coed 4th div EAGLES
Cookies and Cream FC
7 - 1
Reckless
Complete
Harmans Premier Field #4
Sun Coed 4th div EAGLES
Gym Class Heroes
6 - 3
SBS United
Complete
Harmans Premier Field #5
Sun Coed 3rd div SILVER
Mostly Jamal
3 - 5
Papi Chulos
Complete
Harmans Premier Field #4
Sun Coed 3rd div SILVER
Baltimore United
9 - 8
WBFC
Complete
Harmans Premier Field #5
Sun Coed 3rd div SILVER
The Comeback FC
4 - 6
United
Complete
Harmans Premier Field #4
Sun Coed 3rd div GOLD
Calle Force
7 - 3
The "DP"
Complete
Harmans Premier Field #5
Sun Coed 3rd div GOLD
Braziliant
4 - 2
Guarani
Complete
Harmans Premier Field #4
Sun Coed 3rd div GOLD
Spartans FC
6 - 3
Trivets
Complete
Harmans Premier Field #5
Sun Coed 4th div UNITED
WaterBreak
4 - 5
Chistos
Complete
Harmans Premier Field #4
Sun Coed 4th div UNITED
"Lethal Injection"
8 - 8
Chive So Hard
Complete
Harmans Premier Field #5
Sun Coed 4th div UNITED
Shamrocks
4 - 8
Kicking Impossible
Complete
Harmans Premier Field #4
Sun Coed 4th div EAGLES
Pitch Slap
1 - 8
Atletico Madrid
Complete
Harmans Premier Field #5
Calendar
<
January 2016
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Events on Sunday, January 3, 2016
8:00 AM
2:00 PM
SDI Winter 1 Youth Sat/Sun League (Sat. 11/21 - Sun. 1/24)
SD1 Jessup Premier Field 1
8:00 AM
3:00 PM
SDI Winter 1 Youth Sat/Sun League (Sat. 11/21 - Sun. 1/24)
SD1 Jessup Premier Field 2
10:00 AM
3:00 PM
SDA Sunday Clinics Winter I (Ages: 3-11) (10AM-3PM)
SD1 Jessup 5v5 Field 3
12:00 PM
6:00 PM
SDII Winter 1 Youth Sat/Sun League (SAT 11/21-SUNDAY 1/24)
SD2 Harmans Premier Field 4
12:00 PM
5:00 PM
SDII Winter 1 Youth Sat/Sun League (SAT 11/21-SUNDAY 1/24)
SD2 Harmans Premier Field 5
3:00 PM
8:00 PM
SDI Sun Coed 2nd div
SD1 Jessup Premier Field 1
5:00 PM
9:00 PM
SDI Sun Coed 4th Eagles
SD1 Jessup Premier Field 2
6:00 PM
8:00 PM
SDII Sun Coed 3rd div GOLD
SD2 Harmans Premier Field 4
6:00 PM
8:00 PM
SDII Sun Coed 4th EAGLES
SD2 Harmans Premier Field 5
8:00 PM
12:00 AM
SDI Sun Coed 3rd div
SD1 Jessup Premier Field 1
8:00 PM
12:00 AM
SDII Sun Coed 3rd div SILVER
SD2 Harmans Premier Field 4
8:00 PM
12:00 AM
SDII Sun Coed 4th UNITED
SD2 Harmans Premier Field 5
9:00 PM
12:00 AM
SDI Sun Coed 4th United
SD1 Jessup Premier Field 2